شیوه های پرداخت

 روش های پرداخت خرید اورجینال

1- پرداخت نقدی در هنگام تحویل (پرداخت اصلی)

– پس از تحویل کالا بصورت سالم و نبودن هیچگونه عیب و مغایرتی میتوانید هزینه جنس را به مامور پست یا ارسال کننده کالا بپردازید.البته قبل از سفارش کالا باید هزینه ارسال محموله را بعنوان پیش پرداخت بصورت کارت به کارت یا هر روش دیگری به  حساب فروشگاه (بنام هیمن محمودی) واریز نمایید،سپس باقیمانده مبلغ را در هنگام تحویل بپردازید.این روش در حال حاضر بهترین روش پرداخت هم به نفع مشتری و هم خرید اورجینال میباشد.

هزینه ارسال کالا و محموله هم همانطور که گفتیم بر اساس وزن و ابعاد کالا و همچنین روش ارسال آن متغیر بوده که در صورت تمایل میتوانید تماس گرفته و از چگونگی و انتخاب بهترین روش نسبت به شرایط شما اطلاعات لازم را کسب نمایید.

شماره حساب بانک ملت: هیمن محمودی 

شماره کارت بانک ملت: هیمن محمودی  6104.3376.8472.6902


2- پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی

_ خریداران محترم در هنگام ثبت سفارش می توانند از طریق درگاه پرداخت اینترنتی متصل به بانک ملت، وجه کالای سفارش داده ی خود را پرداخت نمایند.

توجه: بدلیل نوسانات شدید ارز و ایجاد اختلاف قیمت محصولات در پرداخت تا ارسال آنها،این روش در حال حاضر غیر فعال شده است.

3- پرداخت کارت به کارت

– برای خریدارانی که دسترسی به سایت ندارند میتوانند از روش پرداخت به صورت کارت به کارت استفاده نمایید و مبلغ را پس از تماس با واحد فروش و اطلاع از قیمت دقیق کالا،به شماره کارت مورد نظر زیر واریز نمایند.

شماره کارت بانک ملت: هیمن محمودی 6104.3376.8472.6902

4- واریز به حساب 

– در این روش خریداران میتوانند از قبل با واحد فروش تماس بگیرند و مبلغ سفارشات خود را به حساب فروشگاه (حساب زیر) واریز نمایند.و پس از آنکه مبلغ را واریز کردید در سریعترین حالت اقدام به ارسال کالا خواهد شد.

شماره حساب بانک ملت: هیمن محمودی  6104.3376.8472.6902