رویه های ارسال سفارش

رویه های ارسال سفارش

سفارشات و نحوه تحویل

1- سفارشات راه به چه روشهایی تحویل میدهید؟

– در سرتاسر کشور سفارش‌‏ها با پست و تیپاکس و سایر سیستم های حمل و نقل امکان پذیر است.برای لوازم خانگی سنگین نظیر لباسشویی و یخچال و… هزینه ارسال برا ساس یک سری قواعد خاص نظیر وزن و ابعاد و غیره  فقط از طریق باربری مخصوص خرید اورجینال امکان پذیر است که در هنگام ارسال به اطلاع خریدار میرسد.

2- کالاهایی نظیر تلویزیون و کولر که نیاز به نصب و راه اندازی دارند توسط خرید اورجینال نصب و راه اندازی می‌شوند؟

–  کالا هایی مانند : تلویزیون،سینما خانگی،یخچال،ماشین لباسشویی و ظرفشویی،کولر و کالاهایی به اصتلاح سنگین،باید هنگام تحویل گرفتن از نظر سلامت ظاهری و فیزیکی توسط خود خریدارن بررسی شوند و از روشن کردن و راه اندازی آنها اکیدا خودداری نمایند. ولی نصب و راه اندازی آنها حتما باید توسط تکنسینهای گارانتی انجام شود.که در بسته ارسالی کالا و دفترچه گارانتی همراه آن شماره نصاب و گارنتی موجود میباشد. 

– کالاهای کوچک هم مانند جاروبرقی،آبمیوه گیری،مایکرویو،توستر،زودپز و .. که نیاز به دانش خاصی برا راه اندازی ندارند توسط خود خریدار انجام میشود. 

3- هزینه ارسال سفارش چگونه محاسبه می‌شود؟

– همانطور که گفتیم هزینه‏ ارسال بسته به شرایط سفارش، محل تحویل،مسافت،نوع ارسال و وزن کالا و …. متفاوت است و در هنگام ارسال به اطلاع خریدار میرسد.

4- سفارشات را کی وچه زمانی تحویل خواهم گرفت؟

-زمان ارسال‏‌ پس از تحویل به پست، بر اساس محدوده جغرافیایی از 3 الی 7 روز متغیر است، بنابراین روز و ساعت آن را نمی‏‌توان به طور دقیق تعیین کرد.

5- آیا می‏‌توانم سفارشی را که با پست  ارسال شده رهگیری کنم؟

– شما برای رهگیری سفارشی که با پست  ارسال شده می‏‌توانید شماره 20 رقمی مرسوله را پس از ورد به سایت زیر و وارد کردن آن پیگیری گنید.

http://newtracking.post.ir